KUK!

Výhody Bagmaster klubu

Získejte až 10% slevu a další výhody jenom pro členy Bagmaster VIP klubu. To se hodí, když máte děti školou povinné a víte, že spolehnout se na batohy Bagmaster se pokaždé vyplatí.

Individuální slevy pro věrné zákazníky:

Doprava zdarma pro členy Bagmaster klubu
[deco-right:/storage/img/%size%/6408-vernostni-slevy_zeleny.png:150 Věrnostní slevy Bagmaster

Váš nákup na www.bagmaster.cz Vám bude přičten k Vašemu zákaznickému kontu. Výše zákaznického konta je souhrnem všech Vašich realizovaných nákupů po dobu 5 let, při nichž jste nakupovali jako přihlášení členi Bagmaster klubu. Prémiová hladina je určována podle výše zákaznického konta vždy k aktuálnímu datu, z předešlých realizovaných objednávek člena klubu (tzn. výše uvedené slevy nelze čerpat na první objednávku). Individuální slevy lze uplatnit i na některé již zlevněné zboží v závislosti na typu prodejní akce. Pro zobrazení Vašich slev se, prosím, přihlašte.

Výše zákaznického konta v Kč Výše slevy
do 299,- 1%
nad 300,- 3%
nad 2000,- 5%
nad 9000,- 7%
nad 19000,- 10%

Doprava ZDARMA

Být členem Bagmaster klubu s sebou nese nově i další výhodu. U všech objednávek nad 300 Kč zaplatíme poštovné my Stačí se jen přihlásit. Nákup můžete pochopitelně zrealizovat i jako nepřihlášený a neregistrovaný zákazník. V takovém případě Vás však neumíme identifikovat jako člena Bagmaster klubu a nemůžeme Vám poskytnout Vaše individuální výhody, přestože bychom tak rádi učinili.

Speciální nabídky a akce pouze pro členy klubu.

Vážíme si našich věrných zákazníků, a proto na e-shopu www.bagmaster.cz připravujeme speciální nabídky pouze pro členy Bagmaster klubu. Členstvím v Bagmaster klubu získáte možnost nakupovat kvalitní značkové batohy a aktovky Bagmaster za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Registrace do věrnostního programu Bagmaster klubu

On-line registraci do BAGMASTER klubu provedete kliknutím na červené pole přihlášení v hlavičce webu a poté na odkaz registrace. V takovém případě Vám e-mailem pošleme Vaše přihlašovací údaje. Pokud máte e-mail účet na Seznamu nebo na Google - prosím zkontrolujte si složku Hromadné zprávy nebo Komerční sdělení, občas se stává, že e-mailové potvrzení o registraci a heslo přijde automaticky do této složky.

Zapomněli jste heslo? Nic se neděje. Můžete si během chvilky nechat automaticky poslat nové na vámi registrovaný e-mail.

Pro uplatnění Vašich individuálních slev je potřeba, abyste nakupovali jako přihlášený zákazník. Nákup můžete pochopitelně zrealizovat jako nepřihlášený a neregistrovaný zákazník. V takovém případě Vás však neumíme identifikovat jako člena Bagmaster klubu a nemůžeme Vám poskytnout Vaše individuální výhody, přestože bychom tak rádi učinili.

Časté otázky ohledně Bagmaster klubu

1) Zavazuje mě členství k něčemu?

Členství v našem klubu vás k ničemu nezavazuje. Pokud nebudete chtít dostávat naše obchodní sdělení formou "e-mailového zpravodaje" můžete se z odběru odhlásit. Členství v klubu Bagmaster vám tím nezaniká.

2) Nepřišlo mi potvrzení o registraci ani žádné heslo!

Podívejte se ve svém mailu do složky Hromadné zprávy - na Seznamu nebo Komerční zprávy na g-mail. Pokud zprávu nenajdete v některých z těchto složek, kontaktujte nás na tel. 377452516 (Plzeň), e-mailem:info__at__bagmaster.cz nebo pomocí chat okna na našem webu.

3) Získám slevu, na první nákup, při registraci?

Slevy pro členy klubu se načítají z členského konta. Před první objednávkou je vaše konto nulové. Po první objednávce se načte na členské konto hodnota první objednávky. Na základě této hodnoty se počítají případné slevy pro následující nákupy pro přihlášené uživatele. Čím častěji u nás nakupujete, tím se sleva na další nákup zvyšuje.

Váš košík je prázdný
0
0 oblíbených produktů