Doprava a platby

Způsob platby

Kupující má možnost si při sjednání obchodních podmínek (formou vyplnění objednávky) vybrat z níže uvedených způsobů plateb:

  1. Na dobírku - Platba v hotovosti při převzetí zboží - při sjednání platby touto formou platí běžné pravidla pro doručení, další info viz. bod Poštovné a balné. Poplatek za dobírkovné činí 30 Kč.
  2. Bankovním převodem''' - Při sjednání způsobu platby převodem na bankovní účet se zákazníkovi automaticky vygeneruje e-mail s podklady pro takto zvolenou formu platbu převodem. V případě neobdržení e-mailu s těmito podklady nás neváhejte kontaktovat na info@bagmaster.cz. Zboží je vyexpedováno ihned po přijetí platby na náš účet. Mezibankovní převod trvá obvykle 1 pracovní den. Věnujte prosím pozornost správnému vyplnění variabilního symbolu při tvorbě Vašeho platebního příkazu. Je to důležité pro snadnější identifikaci příchozí platby.
  3. Hotově - Platba v hotovosti při převzetí zboží na pobočce Bagmaster s.r.o., Pod Košutkou 2, 323 00 Plzeň.
  4. Platební kartou na pobočce při převzetí zboží- adresa Bagmaster s.r.o., Pod Košutkou 2, 323 00 Plzeň.

Způsob dopravy

  1. GLS
  2. PPL
  3. Česká pošta
  4. Osobní odběr na pobočce ve Šternberku a na pobočce v Plzni.

Poštovné a balné

Cena poštovného a balného je uvedena vždy u volby dopravy v 2. kroku průběhu objednávky v nákupním koši.

  1. Poštovné a balné (GLS, PPL, Česká pošta) v ČR činí 99 Kč. U služby GLS je poštovné a balné, při objednávce nad 1000 Kč, zdarma.
  2. U osobního odběru je poštovné a balné zdarma. U osobního odběru v Plzni akceptuje i platební karty. V případě pobočky ve Šternberku není možné od 1.3.2017 za zboží platit v hotovosti ani kartou.

Doprava zdarma_pro členy klubu Bagmaster

Doprava zdarma? Staňte se členem klubu Bagmaster.


Všichni přihlášení členové klubu Bagmaster mají, u každé objednávky nad 300 Kč, dopravné na našem e-shopu zcela zdarma. Více o výhodách:Bagmaster klubuRegistrace vám nezabere ani pět minut.

Kde se registrovat?

Registrovat se můžete zde. Stačí vyplnit jen pár údajů a můžete začít čerpat výhody klubu.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na Bagmaster chatu nebo e-mailem: info@bagmaster.cz Při každé návštěvě je dobré se přihlásit - jen tak uvidíte všechny aktuální akce pro členy Bagmaster klubu.