Zákaznická podpora

Snažíme se, aby naši zákazníci měli ideální podporu v momentě, kdy se rozhodnou pro značku Bagmaster.

Poskytujeme:

  1. Asistovaný nákup na www.bagmaster.cz

V průběhu objednávky je možné telefonicky nebo pomocí chatu Bagmaster konzultovat proces objednávky s naší zákaznickou podporou.

  1. Bagmaster chat

Nejste si jisti výběrem, nebo si potřebujete cokoliv ohledně našeho zboží a servisu ujasnit? Využijte chat na našich stránkách, pomůžeme vám s výběrem a odpovíme na vaše otázky ohledně našeho zboží.

  1. Záruční servis - 2 roky

Na veškeré zboží Bagmaster vám garantujeme 2 roky záruku. Případné opravy zboží Bagmaster, zakoupeného na e-shop www.bagmaster.cz vám v záruční době zajistíme. Informace ohledně reklamačního procesu najdete v reklamačním řádu, popřípadě volejte na tel. 377452516 a my vám poradíme jak ve vašem případě postupovat.

Prodloužená záruka U batohů ALFA; GALAXY; MERCURY; POLO; EPSON, PLUTO; ELEMENT; MAXVELL; THEORY; MADISON 6 a 7; BAG 6,7,8; DIGITAL 6,7,8; LINCOLN 6,7,8; ENERGY 6,7,8; SUPERNOVA 6,7,8; WEBSTER 8; NOBEL, VEKTOR, URBAN, GEO je kupující oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u tohoto spotřebního zboží v době 36 měsíců od převzetí. Více informací ohledně Prodloužené záruky.

  1. Showroom Plzeň

Bydlíte v Plzni nebo jeho blízkém okolí, chcete si batoh vyzkoušet nebo se jen poradit? Navštivte naši obchodní pobočku v Plzni, Pod Košutkou 2 a přijďte si vybrat z naší nabídky. Najdete zde největší výběr zboží značky Bagmaster. Otevřeno máme každý pracovní více informací showroom Plzeň.