- Doprava zdarma
Bederní pás


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Nezastavitelný jako T-Rex? Proč ne. Se školním batohem LUMI, který je jako stvořený pro malé průzkumníky od 1. do 3. třídy. Nabízí nejen prostor pro všechny školní potřeby, ale i ergonomický zádový systém pro podporu správného držení těla školáka.…
Celý popisNezastavitelný jako T-Rex? Proč ne. Se školním batohem LUMI, který je jako stvořený pro malé průzkumníky od 1. do 3. třídy. Nabízí nejen prostor pro všechny školní potřeby, ale i ergonomický zádový systém pro podporu správného držení těla školáka. Dinosauří motiv přinese do školy kousek pravěku, zatímco reflexní prvky zajišťují bezpečnost na každém kroku.
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Barva | Zelená |
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Velikost zad batohu | 31 x 41 cm |
| Hmotnost | 0.94 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Modelová řada | LUMI |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |























