- Doprava zdarma
- Bestseller
Bederní pás


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Fotbalový batoh pro malé šampiony – batoh má tři prostorné komory, do kterých se vejdou učebnice i svačina. Ergonomická záda a bederní pás zajistí pohodlné nošení, ať už na hřiště nebo do školy.
Celý popisFotbalový batoh pro malé šampiony – batoh má tři prostorné komory, do kterých se vejdou učebnice i svačina. Ergonomická záda a bederní pás zajistí pohodlné nošení, ať už na hřiště nebo do školy.
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Motiv | Fotbal |
| Barva | Zelená |
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Velikost zad batohu | 31 x 41 cm |
| Hmotnost | 0.94 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Formát A4, Reflexní prvky |























