KUK!

Jak správně vybrat studentský batoh?

Správný postup a dobrá volba při výběru studentského batohu, jsou klíčové pro Vaši spokojenost nebo spokojenost Vašeho studenta. Se správným výběrem Vám můžeme pomoci. Pokud si nebudete s něčím jisti, obraťte se na nás a mi Vám poradíme.

DŮLEŽITÁ KRITÉRIA PŘI VOLBĚ STUDENTSKÉHO BATOHU

Zádový systém

studentské batohy Bagmaster Zcela automaticky vybírejte pouze zádové systémy ergonomicky tvarované s 3D síťovým materiálem, tvarovaným tak, aby podpořil páteř a bederní oblast. Prohlubně v 3D zádovém systému rovněž umožňují efektivní cirkulaci vzduchu a odvádění teplého vzduchu mimo pokožku – tzv. AIR Comfort systémy. Zcela se vyhněte pouze látkovým zádům, bez 3D tvarování.

Ramenní popruhy

Volte studetnský batoh s anatomicky tvarovanými popruhy, ze spodu vyztužené měkkou, ale zároveň pevnou pěnou potaženou síťovinou. Šíře ramenních popruhů musí být alespoň 5 cm. Nastavení popruhů musí být jednoduché a rychlé. Studenti často využívají k fixaci batohu flexibilní hrudní pásku.

Velikost studentského batohu

Batoh by neměl být příliš krátký. Ideální aby odpovídal délce zad a dno bylo rovnoběžně s kostrčí. Při výběru nezapomeňte, že studenti nosí do školy spoustu učebnic, vydatnou svačinu, notebook nebo tablet a k tomu hromadu dalších drobností. Do hlavní komory se musí vejít desky na sešity nebo skrypta. Nutností jsou rovněž dostatečně velké boční kapsy na láhev. Vnitřní btohu uspořádání volte co nejvíce přehledné.

Studentský batoh na notebook

Pokud student používá ke studiu notebook – měl by vybírat z batohů určených pro notebook. Takové batohy mívají v hlavní komoře speciální polstrovanou kapsu s přepásáním, proti pohybu notebooku. A dno batohu je ještě polstrováné, aby se netebook neponičil. Při výběru studentského batohu na notebook se orientujte dle velikosti úhlopříčky notebooku.

Studetnský batoh BAG 0215 C


Bezpečnost

Studenti běžně ani moc na bezpečnost nemyslí. Žijí právě teď a tady. Tuto otázku řeší hlavně rodiče a výrobce. Ale i tak by studentský batoh měl mít reflex zakomponovaný do designu batohu.

Studentské batohy reflexní prvky

Studenti se často pohybují za šera nebo i v noci, nosí obvykle tmavší oblečení a tak by se i na reflex při výběru studentského batohu nemělo zapomínat. Pokud studentský batoh reflex zakomponovaný nemá – je dobré použít Bagmaster reflexní placky.

Bagmaster trendy reflexní prvky pro váš černý batoh:

Zdraví

Se zdravím je to u studentů podobné jako s bezpečností a reflexními prvky. Není to pro ně při výběru to hlavní. Ale i tak je dobré se zajímat, zda je batoh vyroben z nezávadných materiálů. Hmotnost studentského batohu pro II. stupeň a výše je maximálně 1,4 kg. Studentské batohy tyto požadavky běžně splňují. Je možné na trhu sehnat i studentské batohy pod 1 kg.

Reference

Má vybraný výrobce dostatečnou historii a dobré reference? Spokojený zákazník a dobré reference mohou také dobře napovědět. My v Bagmaster máme zkušenost s vývojem studentských batohů a od roku 2002 jdeme neustále dopředu. Batohy inovujeme a vybíráme ty nejlepší materiály. Nakoupíte-li na www.bagmaster.cz, nakoupíte přímo u specializovaného výrobce s dobrou referencí.

Design

Je důležitý design? To je ale zvláštní otázka. Pro studenta je design asi to nejdůležitější. Je často vidět, že rodiče mají zcela jiný vkus než jejich děti. Ale pokud se rozhodnete zvolit studentský batoh Bagmaster, můžete si být jisti, že splňují všechna kritéria, která jsou pro rodiče důležitá – ať už se jedná o zádový systém, funkčnost, komfort užívání nebo bezpečné materiály.

Takže se nebojte a nechte výběr designu studentského batohu na svých dětech.

Váš košík je prázdný
0
0 oblíbených produktů