- Novinka


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Jemný školní set s koníky pro malé školačky od 1. do 3. třídy obsahuje lehký ergonomický batoh, penál, vak na záda, láhev a svačinovou krabičku. Dvoukomorový batoh s reflexními prvky, hrudním a bederním pásem podporuje správné držení těla a díky…
Celý popisRůžový školní set s jemným motivem koní si zamilují všechny malé školačky, které chtějí chodit do školy s úsměvem. Lehký batoh DOPI nabízí pohodlné nošení, přehledné uspořádání a ergonomický zádový systém vhodný pro děti od 1. do 3. třídy.
Batoh je velmi lehký a díky ergonomickému provedení dobře sedí na dětských zádech. Prodyšný bederní pás a nastavitelný hrudní pás pomáhají rovnoměrně rozložit váhu školních pomůcek.
Batoh je vybaven reflexními prvky ze všech stran pro lepší viditelnost dítěte za šera i tmy. Pevné dno s plastovými nožkami chrání batoh proti oděru a pomáhá mu stabilně stát.
Lehký dvouchlopňový penál pomáhá udržet školní pomůcky přehledně uspořádané.
Školní pomůcky nejsou součástí penálu.
Lehký vak s motivem koníků je ideální na přezůvky, tělocvik nebo odpolední kroužky.
Krabička není vhodná do mikrovlnky ani myčky.
Láhev je vhodná pro nápoje v rozmezí od -10 do +90 °C. Není vhodná do myčky.
Zádový systém tvoří anatomicky tvarované polštáře s odlehčenou výztuhou, které pomáhají držet batoh co nejblíže k zádům a rovnoměrně rozkládají váhu.
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Motiv | Zvířátka |
| Barva | Růžová |
| Rozměry | 40 x 29 x 21 cm |
| Velikost zad batohu | 30 x 40 cm |
| Hmotnost | 0.98 kg |
| Modelová řada | DOPI |
| Objem | 23 l |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Pro drobné děti, Reflexní prvky, Organizér |























