- Novinka


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Jemný set s koníky pro malé školačky od 1. do 3. třídy. Batoh je extra lehký, přitom prostorný. Má dvě velké komory a dvě praktické přední kapsičky. Stojí na plastových nožkách, ve tmě svítí reflexní prvky. Zádový systém s nastavitelným hrudním…
Celý popisJemný set s koníky pro malé školačky od 1. do 3. třídy. Batoh je extra lehký, přitom prostorný. Má dvě velké komory a dvě praktické přední kapsičky. Stojí na plastových nožkách, ve tmě svítí reflexní prvky. Zádový systém s nastavitelným hrudním pásem a odlehčeným vyjímatelným bederním pásem má zdravotní posudek. K batohu bude školačce ladit penál na psací potřeby a látkový vak na přezůvky nebo školní úbor.
Síťovaný sáček a není součástí produktu. Můžete ho přihodit do nákupního košíku. Najdete je v kategorii doplňky. 
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Motiv | Zvířátka |
| Barva | Růžová |
| Rozměry | 40 x 29 x 21 cm |
| Velikost zad batohu | 30 x 40 cm |
| Hmotnost | 0.98 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Objem | 23 l |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Pro drobné děti, Reflexní prvky |





















