

Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Tříkomorový prostorný studentský batoh Bagmaster Energy je pro všechny mladé slečny na 2. stupeň. Má kapsu na notebook a organizér. Díky anatomickému tvarování a příjemnému polstrování perfektně sedí na zádech. Navíc je extra lehký. Černý motiv je…
Celý popisTříkomorový prostorný studentský batoh Bagmaster Energy je pro všechny mladé slečny na 2. stupeň. Má kapsu na notebook a organizér. Díky anatomickému tvarování a příjemnému polstrování perfektně sedí na zádech. Navíc je extra lehký. Černý motiv je elegantní a jen tak se neomrzí.
| Vhodné pro | 5. - 9. třída, SŠ |
| Motiv | Jednobarevný |
| Barva | Černá |
| Rozměry | 47 x 33 x 26 cm |
| Velikost zad batohu | 34 x 47 cm |
| Hmotnost | 0.7 kg |
| Nosnost | 10 kg |
| Objem | 34 l |
| Kapsa na notebook | Ano |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Hrudní pás, Formát A4, Kapsa na notebook, Reflexní prvky, Organizér |



















