

Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Elegantní černý batoh NOMAD s bílými detaily má dvě komory a přední kapsy, které jsou ideální na sešity, učebnice a drobné cennosti. Díky polstrovaným zádům a hrudnímu pásu se pohodlně nosí. Reflexní prvky a odolné zpracování zajistí, že batoh…
Celý popisElegantní černý batoh NOMAD s bílými detaily má dvě komory a přední kapsy, které jsou ideální na sešity, učebnice a drobné cennosti. Díky polstrovaným zádům a hrudnímu pásu se pohodlně nosí. Reflexní prvky a odolné zpracování zajistí, že batoh zůstane spolehlivým společníkem po další školní roky.
| Vhodné pro | 5. - 9. třída, SŠ |
| Motiv | Abstraktní |
| Barva | Černá |
| Rozměry | 34 x 45 x 18 cm |
| Hmotnost | 0.94 kg |
| Nosnost | 10 kg |
| Objem | 30 l |
| Kapsa na notebook | Ano |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Hrudní pás, Formát A4, Reflexní prvky |









