

Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Veselý vystajlovaný set batohu, penálu a šátku v designu od brazilského umělce Romera Britta. Vhodný pro malé slečny parádnice od 3. do 5. třídy. Batoh má měkce polstrovanou a anatomicky tvarovanou zádovou část. Díky zpevněnému dnu dobře drží tvar a…
Celý popis
| Vhodné pro | 3. - 5. třída |
| Barva | Vícebarevná |
| Rozměry | 44,5 x 30 x 22 cm |
| Hmotnost | 0,98 kg |
| Nosnost | 10 kg |
| Objem | 29 l |
| Počet komor | 2 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |







