KUK!

Reflexní prvky

Bezpečnost školáků a studentů nám není lhostejná

Při návrhu batohu a jeho vzorování, vždy myslíme na bezpečnost školáků i studentů. Proto se na batohu objevují reflexní prvky a výrazné barvy.

Víte, že většinu školního roku se děti pohybují s batohem za šera, tmy nebo za horší viditelnosti?

Každý školní batoh je doplněn výraznými reflexními prvky po všech stranách batohu, tak aby školáka bylo dobře vidět i když se např otočí. Pro výrobu batohů vybíráme reflexní materiály splňující normy EU/EN na výzařnost.

Efekt reflexního materiálu na školním batohu


Bezpečnost studentského batohu

Studenti běžně na bezpečnost moc nemyslí. Žijí právě teď a tady. Tuto otázku řeší hlavně rodiče a my.

chodec na komunikaci a reflexní prvky


Studenti se často pohybují za šera nebo i v noci, nosí obvykle tmavší oblečení a tak by se i na reflex při výběru studentského batohu nemělo zapomínat. Pokud studentský batoh reflex nemá – je zajímavé použít Bagmaster reflexní odznáčky. reflexní odznáček
U nás si můžete vybrat až z osmi barev. A udělat si tak ze svého batohu vlastní, jedinečný originál.

Reflexní odznaky BagmasterA třeba takto si pak můžete vyzdobit svůj batoh:


Chybí vám na našich studentských batozích reflexní prvky? Pro rok 2016 jsme reflexní prvky vychytali i na studentských batozích.
Dobrá zpráva pro studenty: reflexy jsou zapracovány decentně, nenásilně a splývají s designem batohu. V řadě případů bez nasvícení ani nepoznáte, že batoh reflexní prvky má.

My v Bagmasteru myslíme na bezpečnost v širším významu – od cesty do školy, přes různé situace ve škole až po návrat domů.

Reflexy si oblíbili i naši Zipáčkové. Takto to vypadá když si zhasnou a někdo na ně posvítí. Prostě jsou nepřehlédnutelní!


Váš košík je prázdný
0
0 oblíbených produktů