KUK!

Počet komor (3)

Tříkomorové batohy

Pro školáky a studenty navrhujeme nejčastěji batohy tříkomorové, protože víme co všechno s sebou do školy nosí a že dostatečný prostor v batohu je pro ně důležitý. Při návrhu dbáme na to aby batoh i se třemi komorami nebyl příliš hluboký a neměl tak špatný vliv na držení těla.

Tříkomorové školní batohy

tříkomorový školní batoh klučičí GALAXY 6 D dívčí školní batoh tříkomorový MERCURY 6 A

Do hlavní komory (u zádové části) patří nejtěžší věci - učebnice, sešity, školní desky apod. Do prostřední komory lehčí věci - sešity, penál nebo školní přezůvky. A do přední komory např. svačinu nebo láhev s pitím a jiné drobnosti. Pokud byste obsah batohu prohodili a to nejtěžší dali co nejdále od zad - školáka bude obsah batohu táhnout dozadu a on se ho bude snažit vyvažovat mírným předklonem a předsunutím brady, které bude mít, po nějaké době, vliv na jeho záda.

Studentské batohy

tříkomorovoý studetnský batoh dívčí DIGITAL 6 Aklučičí tříkomorový studentský batoh BAG 6 J

Studentské batohy Bagmaster tříkomorové mají součástí jedné z komor vždy polstrovanou kapsu na na notebook, s výjimkou batohů SUPERNOVA a ENERGY. Některé tříkomorové batohy mají rovněž zadní skrytou kapsu v zádové části na zip, kam je možné uschovat důležité věci např. doklady apod. Velikost této kapsy odpovídá velikosti zádového systému. Tuto skrytou kapsu najdete u batohů typu DIGITAL a LINCOLN.

Skrytá kapsa v zádové části batohu DIGITAL.

 skrytá kapsa batohu na zip DIGITAL 6


Váš košík je prázdný
0
0 oblíbených produktů