KUK!

Kapsa na láhev

Každý batoh takto označený má kapsu na láhev na boku batohu a to ve formě síťky na gumu nebo látkové kapsy na zip. Aby láhev z látkové kapsy nevypadla, navrhli jsme dovnitř ještě síťovanou vsadku na gumu.

Část školních batohů a to GOTSCHY a S1A mají jednu boční kapsu na láhev, dostatečně velkou, tak aby dítě jednoduše láhev vložilo a zase dle potřeby vyndalo.

kapsa na láhev u Bagmaster batohů
U školních batohů často máme z designového hlediska přes síťovanou kapsu ještě látkovou kapsu na zip. Pokud zrovna láhev nevyužíváte, můžete si síťovanou kapsičku zakrýt touto vnější kapsou na zip. Všechny Bagmaster studentské batohy mají kapsu na láhev v případě LINCOLN batohu na jedné straně, u ostatních studentských batohů máme vždy dvě boční kapsy po stranách batohu, které můžete pro láhev použít.

Chcete-li si být jisti zdravotní nezávadností lahve – podívejte se na Bagmaster láhve na pití. Obě lahve máme atestované a jsou vhodné i na teplé nápoje a to až do 100º. Objem 0,5 l. Samozřejmostí je BPA Free (lahvičky neobsahují Bisfenol A).


atestované lahve Bagmaster BPA free


Součástí Bagmaster lahví na pití je i krytka na náustek, aby nedocházelo ke špinění náustku.

Váš košík je prázdný
0
0 oblíbených produktů