

Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Tříkomorový školní batoh pro malé dobrodruhy od 1. do 3. třídy. Ergonomicky tvarovaná záda s hrudním a bederním pásem zajistí, že malí průzkumníci budou cestovat pohodlně a bezpečně. A to i ve tmě, díky reflexním prvkům. Součástí setu je sladěný…
Celý popisTříkomorový školní batoh pro malé dobrodruhy od 1. do 3. třídy. Ergonomicky tvarovaná záda s hrudním a bederním pásem zajistí, že malí průzkumníci budou cestovat pohodlně a bezpečně. A to i ve tmě, díky reflexním prvkům. Součástí setu je sladěný sáček, penál a svačinový set.
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Barva | Modrá |
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Velikost zad batohu | 31 x 41 cm |
| Hmotnost | 0,94 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Formát A4, Reflexní prvky |

















