

Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Batoh do školy s tajemným tygrem? Ideální pro všechny malé školáky od 1. do 3. třídy, kteří mají rádi dobrodružství. Batoh má polstrovaná záda a ramenní popruhy, nastavitelný hrudní a bederní pás. Uvnitř je batoh velmi prostorný. Mobil a peněženka…
Celý popisBatoh do školy s tajemným tygrem? Ideální pro všechny malé školáky od 1. do 3. třídy, kteří mají rádi dobrodružství. Batoh má polstrovaná záda a ramenní popruhy, nastavitelný hrudní a bederní pás. Uvnitř je batoh velmi prostorný. Mobil a peněženka najdou místo v praktickém organizéru v přední kapse. Samonavíjecí klíčenka na čip nebo klíče se dá připnout na boční poutko. Školák bude nepřehlédnutelný díky originálnímu motivu a reflexním prvkům. Nechybí ani penál, vak a svačinový set.
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Barva | Zelená |
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Velikost zad batohu | 31 x 40 cm |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 18 l |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Formát A4, Reflexní prvky |

















