

Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Školní set ZIPSTER 25 B pro děti přibližně od 3. do 5. třídy obsahuje stylový dvoukomorový batoh a sladěný penál. Batoh má ergonomický zádový systém s hrudním a bederním pásem, kompresní kapsu na učebnice, praktický organizér a reflexní prvky pro…
Celý popisSet Bagmaster ZIPSTER 25 B kombinuje černý dvoukomorový batoh se šedými prvky a sladěný jednokomorový penál. Je vhodný především pro školáky od 3. do 5. třídy, kteří potřebují dostatek prostoru, pohodlí a přehledné uspořádání školních věcí.
Batoh má dvě prostorné komory, přední kapsy na drobnosti a boční kapsy na láhev nebo deštník. V hlavní komoře je kompresní kapsa na desky a těžší učebnice, která pomáhá držet váhu co nejblíže k zádům.
V druhé komoře je praktický organizér na mobil, peněženku, tužky, powerbanku i klíče. Kapsa na powerbanku má otevřený roh pro snadné protažení kabelu.
Ergonomicky tvarovaná záda, měkce polstrované ramenní popruhy, hrudní pás a vyjímatelný bederní pás pomáhají batoh dobře usadit na zádech. Reflexní prvky zvyšují viditelnost školáka za šera i tmy.
Jednokomorový penál má dvojitou přepážku a pomáhá udržet školní pomůcky přehledně uspořádané.
Zádový systém tvoří anatomicky tvarované polštáře, ramenní popruhy, hrudní pás a vyjímatelný bederní pás. Pomáhá držet batoh blízko zad a rovnoměrněji rozkládat váhu školních věcí.
| Vhodné pro | 3. - 5. třída |
| Motiv | Abstraktní |
| Barva | Šedá |
| Rozměry | 34 x 44 x 21 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Nosnost | 10 kg |
| Modelová řada | ZIPSTER |
| Objem | 30 l |
| Počet komor | 2 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |

















