- Novinka


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Set batohu a penálu pro malou školní hvězdu. Batoh má anatomicky tvarovaná záda a měkoučké ramenní popruhy. Váží jenom 0,7 kg. Díky tomu si do něj školačka může nabalit učebnice i pořádnou svačinu. Všechno se vejde do tří prostorných přihrádek…
Celý popisSet batohu a penálu pro malou školní hvězdu. Batoh má anatomicky tvarovaná záda a měkoučké ramenní popruhy. Váží jenom 0,7 kg. Díky tomu si do něj školačka může nabalit učebnice i pořádnou svačinu. Všechno se vejde do tří prostorných přihrádek včetně polstrované kapsy na notebook a dvou bočních sítěk. Samozřejmostí jsou reflexní prvky a vychytávky pro lepší organizaci. Penál má jednu velkou komoru a dvojitou přepážku s dvaceti gumovými úchyty. Tento hvězdný set bude školačce věrným pomocníkem od 4. třídy celou základku.

| Vhodné pro | 5. - 9. třída, SŠ |
| Barva | Bílá |
| Rozměry | 47 x 33 x 26 cm |
| Hmotnost | 0.7 kg |
| Nosnost | 10 kg |
| Objem | 34 l |
| Kapsa na notebook | Ano |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |