

Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Zeleno-šedý školní batoh pro školačky a školáky od 4. třídy, kteří potřebují místo na spoustu věcí. Má tři prostorné komory s polstrovanou přihrádkou na notebook 15” a spoustu menších kapes na různé drobnosti. Do bočních kapes se vejde i láhev 1,5…
Celý popisZeleno-šedý školní set penálu a batohu pro školačky a školáky od 4. třídy, kteří potřebují místo na spoustu věcí. Má tři prostorné komory s polstrovanou přihrádkou na notebook 15” a spoustu menších kapes na různé drobnosti. Do bočních kapes se vejde i láhev 1,5 l. Zádová část batohu je anatomicky tvarovaná a měkce polstrovaná. Stejně jako ramenní popruhy. V malé komoře je organizér a odnímatelný klip na klíče. Na bočních stranách jsou kompresní popruhy pro nastavení hloubky batohu nebo uchycení flašky. Samozřejmostí jsou reflexní prvky.
| Vhodné pro | 5. - 9. třída, SŠ |
| Motiv | Abstraktní |
| Barva | Zelená |
| Rozměry | 46 x 31 x 21 cm |
| Velikost zad batohu | 30 x 46 cm |
| Hmotnost | 1.1 kg |
| Nosnost | 9 kg |
| Objem | 30 l |
| Kapsa na notebook | Ano |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |



