- Doprava zdarma


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Praktický batoh SCOUT je tmavě šedý. Má dvě prostorné komory na učebnice a sešity a tři přední kapsy, které nabízí perfektní organizaci na drobnosti i nezbytnosti. Díky hrudnímu pásu a nastavitelným ramenním popruhům je pohodlný i při větší zátěži.…
Celý popisPraktický batoh SCOUT je tmavě šedý. Má dvě prostorné komory na učebnice a sešity a tři přední kapsy, které nabízí perfektní organizaci na drobnosti i nezbytnosti. Díky hrudnímu pásu a nastavitelným ramenním popruhům je pohodlný i při větší zátěži. Stylový vzhled doplňuje přezka vpředu. Navíc má skrytou kapsu v zádové části.
| Vhodné pro | 5. - 9. třída, SŠ |
| Motiv | Jednobarevný |
| Barva | Šedá |
| Rozměry | 32 x 50 x 20 cm |
| Hmotnost | 0.98 kg |
| Nosnost | 10 kg |
| Objem | 28 l |
| Počet komor | 2 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |







