- Doprava zdarma


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Extra prostorný a pohodlný parťák pro všechny starší kluky nejen do školy. Je vymakaný do nejmenšího detailu: polstrovaná kapsa na notebook, zadní bezpečnostní kapsa na doklady a reflexní prvky. Navíc má měkce polstrované zadní výztuže a ramenní…
Celý popisExtra prostorný a pohodlný parťák pro všechny starší kluky nejen do školy. Je vymakaný do nejmenšího detailu: polstrovaná kapsa na notebook, zadní bezpečnostní kapsa na doklady a reflexní prvky. Navíc má měkce polstrované zadní výztuže a ramenní popruhy.
| Vhodné pro | 5. - 9. třída, SŠ |
| Motiv | Abstraktní |
| Barva | Vícebarevná |
| Rozměry | 48 x 35 x 25 cm |
| Velikost zad batohu | 36 x 46 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Nosnost | 10 kg |
| Objem | 40 l |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Hrudní pás, Formát A4 |



