Batoh GALAXY 9 AŠkolní tříkomorový batoh - kočka
Kód produktu: 1804351.-3. třída ZŠ. Tříkomorový, prostorný holčičí školní batoh. Omyvatelné dno s plastovými nožkami. Reflexní prvky splňující normy EU/EN.
Celý popis- Vhodné pro1. - 3. třída
- Hmotnost1 kg
- Nosnost7 kg
- Výška dítěte115-125 cm
- Objem22 l
Popis
Specifikace batohu GALAXY 9 A:
- Tříkomorový školní batoh
- 1 postranní síťovaná kapsička na gumu, vhodná na láhev, kapsa je kryta látkou se zipem
- Ergonomicky tvarovaná záda, včetně hliníkového rámu, dle zdravotního posudku FZS ZČU katedry fyzioterapie a ergoterapie ideální pro školní děti
- Nastavitelný hrudní pás
- Nastavitelné ramenní popruhy, měkce polstrované
- Kapsa na penál nebo svačinu
- Organizér
- Zpevněné dno s plastovými nožkami proti oděru dna
Parametry
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Motiv | Zvířátka |
| Barva | Fialová |
| Rozměry | 40 x 29 x 21 cm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 115-125 cm |
| Objem | 22 l |
Do diskuze ještě nebyl přidán žádný příspěvek, buďte první!


