- Doprava zdarma
- Bestseller
- Pro drobné děti
Bederní pás


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
S růžovým dvoukomorovým batohem s kočičkou budou všechny malé holky chodit do školy s úsměvem. Díky preciznímu zádovému systému s bederním pásem a váze pod kilogram je vhodný i pro drobnější dítka. Batoh je ideální do první, druhé a třetí třídy.…
Celý popisS růžovým dvoukomorovým batohem s kočičkou budou všechny malé holky chodit do školy s úsměvem. Díky preciznímu zádovému systému s bederním pásem a váze pod kilogram je vhodný i pro drobnější dítka. Batoh je ideální do první, druhé a třetí třídy. Školačku i rodiče nadchnout bezpečné reflexní prvky, boční kapsy na láhev a další vychytávky.
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Motiv | Zvířátka |
| Barva | Růžová |
| Rozměry | 40 x 29 x 21 cm |
| Velikost zad batohu | 30 x 40 cm |
| Hmotnost | 0.98 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 115-125 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komor | 2 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Pro drobné děti, Reflexní prvky, Organizér |























