

Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Černo-tyrkysový dvoukomorový batoh pro malé školačky od třetí do páté třídy. Má bezpečné reflexní prvky, boční kapsu na pití, organizér na mobil a powerbanku a měkce polstrovaný zádový systém i ramenní popruhy. Díky zpevněnému dnu je stabilní na…
Celý popisČerno-tyrkysový dvoukomorový batoh pro malé školačky od třetí do páté třídy. Má bezpečné reflexní prvky, boční kapsu na pití, organizér na mobil a powerbanku a měkce polstrovaný zádový systém i ramenní popruhy. Díky zpevněnému dnu je stabilní na zádech i u lavice. Jako dárek pošleme školákovi k batohu přívěšek.
.jpg)
| Vhodné pro | 3. - 5. třída |
| Motiv | Abstraktní |
| Barva | Černá |
| Rozměry | 44,5 x 30 x 22 cm |
| Velikost zad batohu | 33 x 44 cm |
| Nosnost | 10 kg |
| Objem | 29 l |
| Počet komor | 2 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Reflexní prvky |



