

Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Tajemný klučičí set Bagmaster s uhrančivým vlčím pohledem. Aktovka má přehlednou a prostornou komoru, velkou přední přihrádku s organizérem, boční kapsu na láhev, reflexní prvky a blikající přezku na klopně. Je vhodná pro prvňáčky a druháčky…
Celý popis
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Barva | Modrá |
| Rozměry | 34,5 x 28 x 20 |
| Hmotnost | 0.98 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 115-120 cm |
| Objem | 20 l |
| Počet komor | 1 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |