- Novinka


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Elegantní batoh do města, do školy i do práce. Hlavní komora je jednoduše uzavíratelná zipem. Má kapsu na notebook, boční kapsy na láhev a deštník a dvě menší zazipované kapsy na drobnosti.
Celý popisElegantní batoh do města, do školy i do práce. Hlavní komora je jednoduše uzavíratelná zipem. Má kapsu na notebook, boční kapsy na láhev a deštník a dvě menší zazipované kapsy na drobnosti.
| Vhodné pro | SŠ, VŠ |
| Barva | Šedá |
| Rozměry | 43 x 31 x 12 cm |
| Velikost zad batohu | 31 x 40 cm |
| Hmotnost | 0.76 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Objem | 16 l |
| Kapsa na notebook | Ano |
| Počet komor | 1 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Formát A4, Organizér |





