BATOH QUANTUM 9 AMěstský batoh QUANTUM 9 A - tmavě šedý
Kód produktu: 180476Městský batoh jednokomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře. Pření kapsa na magnet a přezku, menší drobná kapsa na zip v horní části. Klopna na přezky, hrudní páska.
Celý popis- Vhodné pro5. - 9. třída, SŠ, VŠ
- Hmotnost0.94 kg
- Nosnost7 kg
- Objem11 l
Popis
- Jednokomorový městský batoh ve tvaru pytle s přední kapsou na magnet a přezku
- Prostorná hlavní komora – se separační kapsou a kapsou na PC
- Polstrovaný zádový systém s odvětráváním
- Polstrované, nastavitelné popruhy s hrudní páskou
- Boční kapsa vhodný na láhev
- Dno z umělého materiálu
- Polstrované držadlo
Parametry
| Vhodné pro | 5. - 9. třída, SŠ, VŠ |
| Barva | Šedá |
| Rozměry | 45 x 33 x 8 cm |
| Hmotnost | 0.94 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Objem | 11 l |
| Kapsa na notebook | Ano |
| Počet komor | 1 |
| Vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |
Do diskuze ještě nebyl přidán žádný příspěvek, buďte první!










