Přesně odpovídá popisu. Rychlé bezproblémové dodání.
BATOH LINDER 9 BMěstský batoh LINDER 9 B - khaki černý
Kód produktu: 180475Městský batoh jednokomorový, prostorný, se separační kapsou v hlavní komoře a kapsou na PC a tablet. Pření kapsa na zip. Skrytý reflex.
Celý popis- Vhodné proSŠ, VŠ
- Hmotnost0.6 kg
- Nosnost7 kg
- Objem17 l
Popis
- Jednokomorový městský batoh s přední kapsou na zip
- Prostorná hlavní komora – se separační kapsou a kapsu na PC a tablet.
- V kapse – přehledný organizér
- Polstrovaný zádový systém s odvětráváním
- Polstrované, nastavitelné popruhy
- Dno z umělé kůže
- Polstrované držadlo
Parametry
| Vhodné pro | SŠ, VŠ |
| Motiv | Jednobarevný |
| Barva | Šedá |
| Rozměry | 46 x 34,5 x 11 cm |
| Velikost zad batohu | 34,5 x 46 cm |
| Hmotnost | 0.6 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Modelová řada | LINDER |
| Objem | 17 l |
| Kapsa na notebook | Ano |
| Počet komor | 1 |
| Vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |
Do diskuze ještě nebyl přidán žádný příspěvek, buďte první!








