- Doprava zdarma
Bederní pás


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Veselý batoh s papouškem pro malé slečny od 1. do 3. třídy. Váží pouze 0,94 kg, přesto je prostorný. Má tři velké komory a organizér na mobil, peněženku i další cennosti. Stojí na plastových nožkách, ve tmě svítí reflexními prvky. Sadu pro malou…
Celý popisVeselý batoh s papouškem pro malé slečny od 1. do 3. třídy. Váží pouze 0,94 kg, přesto je prostorný. Má tři velké komory a organizér na mobil, peněženku i další cennosti. Stojí na plastových nožkách, ve tmě svítí reflexními prvky. Sadu pro malou princeznu doplňuje penál a látkový vak.
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Motiv | Zvířátka |
| Barva | Černá |
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Velikost zad batohu | 31 x 40 cm |
| Hmotnost | 0.94 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komor | 3 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |

















