- Doprava zdarma
- Pro drobné děti
Bederní pás


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Batoh pro malé závodníky! Tento stylový batoh s motorkářem je navržen pro drobnější školáky od první do třetí třídy. Má dvě komory a dvě přední kapsy, které pojmou vše potřebné, a ergonomicky tvarovaná záda pro správné držení těla. Set obsahuje…
Celý popisBatoh pro malé závodníky! Tento stylový batoh s motorkářem je navržen pro drobnější školáky od první do třetí třídy. Má dvě komory a dvě přední kapsy, které pojmou vše potřebné, a ergonomicky tvarovaná záda pro správné držení těla. Set obsahuje sladěný penál a sáček.
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Motiv | Motorky |
| Barva | Modrá |
| Rozměry | 40 x 29 x 21 cm |
| Velikost zad batohu | 30 x 40 cm |
| Hmotnost | 0.98 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 115-120 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komor | 2 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Pro drobné děti, Reflexní prvky, Organizér |



















