- Bestseller
- Tip


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
1.-3. třída ZŠ. Tříkomorový, prostorný klučičí školní batoh pro prvňáčky. Polstrovaný zádový systém batohu, se zdravotním posudkem, s vnitřním ergonomickým rámem. Polstrované ramenní popruhy včetně hrudního pásku, batoh s plastovými nožkami. Školní…
Celý popisSet ALFA 21 C se skládá ze 3 produktů značky Bagmaster.
Specifikace školního batohu ALFA 21 C:
Parametry SET ALFA 21 C:
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Barva | Zelená |
| Rozměry | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnost | 0.94 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Objem | 23 l |
| Počet komor | 3 |
| Počet bočních kapes | 1 |
| Vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |