Košík0

V košíku zatím nic není

Zobrazit akční zboží

Způsoby doručení

  • GLS GLS 99 Kč
  • Česká pošta - balík do ruky ČP - balík do ruky 119 Kč
  • Česká pošta - balík na poštu ČP - balík na poštu 119 Kč
  • Zásilkovna - výdejní místa Zásilkovna - výdejní místa 69 Kč

Nakupte ještě za 1500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Zboží dodáme do 2 pracovních dnů
Do košíku

KARIÉRA

Do našeho Showroomu v Plzni hledáme brigádnici/brigádníka na pozici Administrativy a prodeje na prodejně.

Náplň práce:
  • Prodej produktů na Showroomu (práce s hotovostí/platebním terminálem)
  • Vyřizování přijatých objednávek pro CZ, SK, HU, PL v systému
  • Administrativa - fakturace a zakládání objednávek
  • Administrace internetového obchodu
  • Vybalování zboží
  • Archivace dokumentů

Požadujeme:
  • minimálně úplné střední odborné nebo SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • znalost práce v kancelářských programech na PC (MS Word, Excel), práce v Gmailu
  • schopnost práce v kolektivu, pečlivost, smysl pro zodpovědnost a samostatnost
  • Pracovní doba především v odpoledních hodinách (14:00-17:00), v období hlavní sezóny (červenec, srpen) i v ranních hodinách 8:00 - 16:00
Vhodné i pro absolventy, maminky na mateřské, důchodkyně – zaškolíme a zaučíme.

Pro více informací, nám napište na email kulichova@bagmaster.cz, nebo nás navštivte na naší pobočce, na adrese Pod Košutkou 2, 323 00 Plzeň.