O.K.
CESTOVNÍ TAŠKA TOP 02 ACestovní taška TOP 02 A - černo červená
Kód produktu: 120103Menší prostorná dvoukomorová cestovní taška na kolečkách, se dvěma kapsami na zip v horní části. Tašku lze přemisťovat pomocí plastového vysouvacího madla nebo látkového držadla, které je umístěné jak z boku tak seshora. Cestovní taška je ideální…
Celý popis- Vhodné pro5. - 9. třída, SŠ, VŠ
- Hmotnost4 kg
- Nosnost15 kg
- Objem50 l
Popis
- Prostorná dvoukomorová cestovní taška.
- Dvě malé kapsy na zip na přední části.
- Boční kompresní popruhy s platovými přezkami.
- Teleskopické madlo uvnitř malé kapsy na zip.
- „Tichá“ kolečka na spodní straně.
- Dno tašky opatřeno nožkami.
- Pevná ucho na všech částech tašky.
- Objem: 50 l
- Rozměry:57 x 33 x 27 cm
Parametry
| Značka | Bagmaster |
| Vhodné pro | 5. - 9. třída, SŠ, VŠ |
| Motiv | Abstraktní |
| Barva | Černá |
| Rozměry | 57 x 33 x 27 cm |
| Velikost zad batohu | 33 x 57 cm |
| Hmotnost | 4 kg |
| Nosnost | 15 kg |
| Objem | 50 l |
| Počet komor | 2 |
Do diskuze ještě nebyl přidán žádný příspěvek, buďte první!





