BATOH ENERGY 21 A
Kód produktu: 200114Studentský batoh extra lehký, prostorný, vhodný pro formát A4, boční kapsy na láhev, polstrovaná záda včetně bederní podložky. Reflexní prvky.
Celý popis- Vhodné pro5. - 9. třída, SŠ
- Hmotnost0.7 kg
- Nosnost10 kg
- Objem34 l
Popis
Specifikace studentského batohu ENERGY 18 A :
- Tříkomorový studentský batoh
- HMOTNOST studentského batohu jen 0,7 kg!
- Prostorná hlavní komora (nejblíže zádům) velikost pro A4 i školní desky
- Uvnitř hlavní komory je separační kapsa na gumu - např. pro oddělení učebnic od zbylých pomůcek
- 2 postranní síťované kapsičky na gumu, vhodné na láhev
- Anatomicky tvarovaná záda, měkce polstrovaná 3D síťovinou
- Nastavitelné ramenní popruhy, měkce polstrované - hrudní páska není součástí, lze jí však dokoupit
- Prostřední komora vhodná na A4
- Organizér v přední komoře
- Látkový vývod na sluchátka v přední komoře
- Reflexní prýmek na přední kapsičce, reflexní výplet popruhů.
- Hloubka přední ""malé kapsičky"" na zip je 22 cm!
- Dno polstrované podšívkou
- Poutko
- Polstrované držadlo
Parametry
| Vhodné pro | 5. - 9. třída, SŠ |
| Barva | Vícebarevná |
| Rozměry | 46 x 31 x 22 cm |
| Hmotnost | 0.7 kg |
| Nosnost | 10 kg |
| Objem | 34 l |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |
Do diskuze ještě nebyl přidán žádný příspěvek, buďte první!











