KUK!

Zábava

Příprava se Zipáčky je tu. Trénujte a nenechte se školou zaskočit!přípravka do školy Vytvořili jsme pracovní listy pro vaše děti, které se od září chystají do 1. třídy. Připravte budoucí školáky na to, co je od září čeká. A naopak překvapte učitele tím, co už vaše dítě zvládá.
Škola je pro děti dlouhý seznam zábavy i povinností. Tahle příprava má dětem pomoci, aby je škola nezaskočila hned první den. Naši Zipáčci provedou vaše děti základními cviky a testy. Děti si tak vyzkouší, co je ve škole čeká. Procvičování bystrosti, pozornosti, počítání a trpělivosti se jim bude hodit. Zipáčci už se těší, tak je nenechte čekat, než se nám rozutečou do školních lavic.

Bagmasterovská přípravka ke stažení zde.

Po stažení tiskněte na bílý papír A4. A nezapomeňte, že pro děti budou cvičení zajímavější, když budete tisknout barevně.“

Bagmasterovské rébusy a uvolňování ruky

Rébusy jsou druhým dílem našich pracovních listů. Ty děti připraví na to, co je od září ve škole čeká. K procvičování vám stačí tužka a náš pracovní list. Po stažení rébusy vytiskněte, nezapomeňte, že barevné varianty budou pro děti zajímavější. Pomocí fólie se dají používat i opakovaně.

NOVINKA: Uvolňování ruky pro holky i kluky.

Uvolňování ruky hraje v přípravě na školu poměrně důležitou roli. A tak jsme pro budoucí školáky připravili zábavné listy. Jedna stránka s roboty pro kluky a druhá princeznovská pro holky.

Zipáčci jsou také na YouTube!

Procvičujete s dětmi naší přípravku a potřebujete si na pár vteřin odpočinout? Podívejte se na naše animace. Rozhýbali jsme naše Zipáčky a tímto bychom vám je chtěli představit.

Zipáčci na YouTube
Štítky na sešity

Etikety - na sešityUpravte s dětmi sešity podle jejich fantazie. Připravili jsme pro vás štítky, kterými jednoduše ozdobíte jakýkoliv školní sešit.

dívčí štítky na sešity

Váš školák bude mít originální sešit sladěný s batohem a vy budete mít přehled, jaké předměty ho tento rok čekají. Štítky jsme rovnou roztřídili:

klučičí štítkyTeď stačí štítky stáhnout a vytisknout. Poté vyplňte jméno, název předmětu a nezapomeňte na školní rok. Nejjednodušší je tisknout štítky na samolepicí papír velikosti A4. Pokud takový po ruce nemáte, použijte obyčejný papír, štítek vystřihněte a k přilepení použijte lepidlo v tubě.

Školní rozvrh Bagmaster

Velký školní rozvrh na ledničku

školní rozvrh Bagmaster velký

Až když máte dítě školou povinné, zjistíte, že nestačí mít doma jeden rozvrh hodin. U nás si můžete vytisknout rozvrhů kolik potřebujete. Školáci na něm najdou naše rozpustilé Zipáčky, které je budou provázet celým školním dnem.

Malý školní rozvrh do penálu

školní rozvrh Bagmaster do penálu

A aby školák věděl, co všechno je třeba si připravit na další hodinu a nikdy mu nic důležitého nechybělo, stačí pro něj vytisknout malý rozvrh do školního penálu Bagmaster.

Váš košík je prázdný
0
0 oblíbených produktů