- Novinka


Přeskočit na hlavní obsah
Nakupte ještě za 1 500 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Set s motivem páva pro malé školačky od 1. do 3. třídy. Školní batoh je navržen s ohledem na drobné postavy školáků. Přesto je batoh prostorný, uvnitř jsou dvě komory. Hlavní komora pojme velké desky a učebnice, díky kompresní kapse s elastickými…
Celý popisSet s motivem páva pro malé školačky od 1. do 3. třídy. Školní batoh je navržen s ohledem na drobné postavy školáků. Přesto je batoh prostorný, uvnitř jsou dvě komory. Hlavní komora pojme velké desky a učebnice, díky kompresní kapse s elastickými pásy zůstanou těžké pomůcky blízko zad. Správnému držení těla pomáhají také ergonomicky tvarovaná záda a bederní pás. Batoh s pastelovými barvami stojí na plastových nožkách a je opatřen reflexními prvky.
PRIMA SET S PÁVEM OBSAHUJE:
| Vhodné pro | 1. - 3. třída |
| Motiv | Zvířátka |
| Barva | Modrá |
| Rozměry | 41 x 30 x 20 cm |
| Velikost zad batohu | 32 x 39 cm |
| Hmotnost | 0,94 kg |
| Nosnost | 7 kg |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 22 l |
| Počet komor | 2 |
| Počet bočních kapes | 2 |
| Vlastnosti | Bederní pás, Hrudní pás, Formát A4, Reflexní prvky |



















